25 Yıldır Kurbanda Güvenilir Adres CarrefourSA

CarrefourSA’da %100 yerli besi canlı kurbanlıklar satışa çıktı.

25 yıldır kurbanda güvenilir adres CarrefourSA’da %100 yerli besi canlı kurban satışları, 9 taksit avantajı ile sizi bekliyor. 2018 Kurban Bayramı’nda kurban alışverişi için CarrefourSA’ya gidenler hem ekonomik hem de zahmetsizce kurban alışverişini gerçekleştiriyor. CarrefourSA’nın İstanbul Maltepe Park CarrefourSA Hiper, Bursa Nilüfer CarrefourSA Hiper, Adana M1 AVM CarrefourSA Hiper ve Mersin CarrefourSA Hiper mağazalarında canlı kurban satışları başladı.

CarrefourSA’da satılan kurbanlıklar; Eskişehir, Balıkesir ve Afyon’daki çiftliklerde özel olarak besiye alınarak veteriner hekimlerin kontrolünde seçiliyor. Ayrıca CarrefourSA’da kurbanlık vasfı taşıyan büyükbaş kurbanlık için 2 yaşından büyük hayvanlar, küçükbaş kurbanlıklar için ise 1 yaşından büyük hayvanlar CarrefourSA uzmanları tarafından seçiliyor.

2018 Kurban Bayramında CarrefourSA mağazalarında 1 Temmuz – 24 Ağustos 2018 tarihleri arasında kolili kurbanlık alımı yapabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi adresinize teslim edilecek şekilde www.carrefoursa.com üzerinden verebilir veya 21 Ağustos – 24 Ağustos 2018 tarihleri arasında size en yakın CarrefourSA’dan satın alabilirsiniz.

 

 

image_print