CarrefourSA Çalışma Saatleri

Yoğun hayat temposunda alışverişler genellikle en sıkışık zamanda yapılır ve kimi zaman mağaza kapanış saati nedeniyle alışverişler eksik tamamlanır ve evin yolu tutulur. Bu durumda alışveriş yapmadan önce mağaza açılış ve kapanış saatlerini öğrenmekte fayda var.

Hiper, Süper, Mini, Gurme gibi her müşteri segmentine uygun 4 farklı mağaza konsepti bulunan CarrefourSA mağazaları, uygun çalışma saatleri ile keyifli ve tasarruflu alışverişin adresi. Akşam saat 22.00’ye kadar açık olan CarrefourSA mağazalarının çalışma saatleri şu şekilde:

CarrefourSA açılış saati: 09.00 (AVM mağazalarının açılış saati 10.00)
CarrefourSA kapanış saati: 22.00

Ancak CarrefourSA hipermarketlerinde dönemsel olarak uygulanan Fırsat Gecesi kampanyalarında Hiper mağazaları 23.00’e kadar açık oluyor ve kampanyalar için belirlenen saatten itibaren avantajlı fiyatlarla alışverişler yapılabiliyor. Kampanya duyuruları için CarrefourSA sanal mağazası ve sosyal medya hesabı takip edilebilir ve çalışma saatleri dışında ya da gün içinde hızlı alışveriş yapabilmek için CarrefourSA sanal mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

CarrefourSA’nın Türkiye genelindeki Hiper, Süper, Mini ve Gurme mağazalarının adreslerine ulaşmak için www.carrefoursa.com/kurumsal/magazalarimiz/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Açılan sayfada il, ilçe ve mahalle bazında sorgulama yapabilir, size en yakın CarrefourSA mağazasını kolayca bulabilirsiniz.

Online Alışveriş 

CarrefourSA sanal mağazası, market alışverişi için 7/24 açık bir market. Kategoriler altında ürünleri görüntüleyen site kullanıcıları, sanal alışveriş sepetine ürünlerini atarak, istedikleri saatte alışverişlerini yapabiliyor. Teslim saati ve teslimat adresi seçme özgürlüğünün olduğu CarrefourSA sanal marketinde dönem dönem uygulanan kampanya ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

E-ticaret hizmet bölgeleri

CarrefourSA e-ticaret alışverişinde teslimat bölgeleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Muğla’yı kapsamaktadır. CarrefourSA çok yakında diğer şehirlerde de hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Eğer bulunduğunuz bölgede CarrefourSA sanal market hizmeti yoksa, hizmet almak istediğiniz şehir veya şehirleri e-posta yoluyla CarrefourSA’ya bildirebilirsiniz.

image_print