CarrefourSA Lezzet Atölyesine Davetlisiniz

CarrefourSA Maltepe Park AVM CarrefourSA Hiper’de gerçekleştirilen Lezzet Atölyesi’nde birbirinden lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Yemek yapmanın eğitici ve eğlenceli hali mutfak workshopları, farklı mutfaklardan farklı lezzetleri pişirmenin tüm inceliklerini deneyimleme fırsatı sunuyor. Sevdikleriyle keyifli anlar paylaşmak isteyenler, çalışanları için motivasyon kaynağı olmak isteyen kurumsal firmalar bu workshoplara katılarak sosyalleşebiliyor. Çocuklar, gençler, aileler, yoğun bir iş temposunda çalışanlar, kısaca mutfağa ilgisi olan her yaştan kişiler mutfak workshoplarında deneyimli şefler eşliğinde farklı lezzetler ortaya çıkarıyor.

CarrefourSA, gelen talepler doğrultusunda İstanbul Maltepe Park AVM mağazasında farklı temalarda gastronomi atölyeleri gerçekleştiriyor. Balıktan narenciyeli kış lezzetlerine, pastadan ete kadar birçok konuda haftada en az 1 kez düzenlenen workshoplar Maltepe Park AVM CarrefourSA Hiper’de yer alan Lezzet Arası restoranının özel olarak hazırlanmış 12 kişilik workshop mutfağında yapılıyor. Lezzet Atölyesi’nde katılımcılar, 3 adet 4’lü ocak ve 2 adet 5 katlı fırın ile geniş bir alanda yemek hazırlamanın keyfini çıkarıyor. 120-150 dakika arasında gerçekleşen atölyenin sonunda, workshop sırasında yapılan yemekler ikram ediliyor, tadım yapılıyor, katılımcılara workshopta öğrenilen tariflerin yer aldığı reçeteler ve katılım belgesi veriliyor.

Profesyonel şeflerin katılımıyla gerçekleşen Lezzet Atölyesi etkinliklerinde bugüne kadar usta şefler eşliğinde fesleğen soslu palamut, karnabahar püresi, orman meyveli pasta, çocukların beslenme çantası için lezzetli tarifler gibi birbirinden lezzetli ve farklı tarifler pişirildi. Lezzet Atölyesi’nde profesyonel şefler eşliğinde özel hazırlanan reçeteler ile farklı lezzetler ortaya çıkıyor ve katılımcılar hazırlanan reçetelerin yapım tekniklerini yakından izleme fırsatı yakalıyor.

Kurumsal firmalar da Lezzet Atölyesi’nde

Lezzet Atölyesi’nde kurumsal firmalar da ekipleri için özel workshoplar düzenleyebiliyor. Lezzet Atölyesi sayesinde çalışanların motivasyonu artıyor ve çalışma arkadaşlarıyla keyifli anlar paylaşıyor. Kurumsal firmaların iç iletişim çalışmalarında tercih ettiği CarrefourSA Lezzet Atölyesi sayesinde üst düzey yöneticiler ve çalışanlar interaktif bir ortamda birbirlerini yakından tanıyarak iletişimlerini güçlendirebiliyor.

Lezzet Atölyesi’ne kurumsal firmalardan maksimum 20 kişilik gruplar katılabiliyor. Team building workshopları, ürün/marka lansmanları, PR aktiviteleri, özel ve grup davetleri, doğum günleri Lezzet Atölyesi’nin kurumsal temalı workshopları arasında yer alıyor.

Özel temalı workshoplar

CarrefourSA lezzet atölyesinde özel temalı workshoplar da düzenleniyor. Özel günlere uygun şekilde hazırlanan temasal reçeteler ile uygulanan workshoplar arasında; Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Çocuk Bayramı, Yılbaşı gibi önemli günler yer alıyor.

Lezzet Arası’nda lezzet molası vermeyi unutmayın

Maltepe Park AVM CarrefourSA Hiper’de Lezzet Atölyesi kaydınızı yaptığınızda, Lezzet Arası restoranında bir yemek molası da verebilirsiniz. Menüsünde pideden balığa, etten pizzaya, tatlı çeşitlerinden tavuk yemeklerine kadar lezzetli seçenekler bulunan Lezzet Arası’nda Türkiye’de ve dünyada öne çıkan lezzetler tadabilirsiniz.

Lezzet Atölyesi bireysel workshop programlarından haberdar olmak için, CarrefourSA Instagram ve Facebook sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın. Kurumsal workshop programlarınız için gsabuncu@carrefoursa.com mail adresine ulaşabilir, çalışanlarınız için alanında uzman şefler eşliğinde özelleştirilmiş ekip workshopları düzenleyebilirsiniz.

image_print