CarrefourSA Kurbanlık Fiyatları

Kurban Bayramı 2019 yılında 10 Ağustos Cumartesi Afere günü ile başlayacak olup 11-12-13-14 Ağustos tarihlerinde kutlanacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kurbanlık fiyatlarında en uygun seçenekleri ve ödeme kolaylıklarını CarrefourSA hipermarketlerinde bulabilirsiniz.

CarrefourSA kurbanlık fiyatları için bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kurbanlığınızı neden CarrefourSA’dan almalısınız?

CarrefourSA’dan kurbanlık alan 10 kişiden 9’u kurbanlık alışverişi için CarrefourSA’yı tavsiye ediyor. Çünkü CarrefourSA’da satılan kurbanlıklar; Eskişehir, Balıkesir ve Afyon’daki çiftliklerde özel olarak besiye alınarak veteriner hekimlerin kontrolünde seçiliyor. Ayrıca CarrefourSA’da kurbanlık vasfı taşıyan büyükbaş kurbanlık için 2 yaşından büyük hayvanlar, küçükbaş kurbanlıklar için ise 1 yaşından büyük hayvanlar CarrefourSA uzmanları tarafından seçiliyor. CarrefourSA’dan kurbanlık almanız için birçok nedeniniz var. İşte CarrefourSA’dan canlı kurban alışverişi yapan kişilerin hijyen, helal kesim ve koli sevkiyatı gibi önemli konularda sağladığı avantajlar:

  • CarrefourSA’da kurban kesimi Diyanet İşleri Başkanlığından alınan fetvaya ve İslami usullere uygun olarak yapılır.
  • Kurbanlıklar CarrefourSA’da veteriner hekimleri gözetiminde kesilir. Böylece hayvanlardan insanlara geçebilen tüberküloz, şarbon, brucella gibi bakteriyel, viral ve paraziter hastalıklardan korunulur.
  • Kurbanlıklar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun, hijyenik şekilde kesilerek parçalanır.
  • Kurbanlık koli sevkiyatı soğuk zincir kırılmadan soğutuculu araçlarla sipariş verilen marketlere teslim edilir.
  • Kesimler, din görevlisi ve noter eşliğinde bayramın 1. günü bayram namazından sonra başlar, bayramın 3. günü gün batımında bitirilir.

Kurban seçim, kesim ve kurban kolisinin adrese teslim sürecini detaylı bir şekilde incelemeniz için kurbanlık tanıtım filmi hazırlayan CarrefourSA, 25 yıldır güvenilir adres olmayı sürdürüyor.

image_print