Mehmet Yaşin ile CarrefourSA Bilir

Gurme yazar Mehmet Yaşin, yerli tohumdan üretilmiş meyve ve sebzede doğallığın ve uygun fiyatın önemini bilen CarrefourSA’yı tercih ediyor.

Yöresel lezzetleri yakından takip eden gurme yazar Mehmet Yaşin; balığın tazesini, meyve sebzenin yerlisini, organik ürünlerin sertifikalısını ve çok daha fazlasını uygun fiyata CarrefourSA’da buluyor. Mehmet Yaşin, Bursa Yenişehirli çiftçi Hakkı Çetin’in köydeki tarlasına ektiği ve yerli tohumdan özenle yetiştirdiği domatesleri tercih ediyor.

Mehmet Yaşin, yerli tohum ile çiftçilerin elinde büyüyen ürünleri sizler için marketlerinde taze taze satışa sunan ve narenciyede, sebze meyvede, balıkta bol çeşit ve uygun fiyatın önemini bilen CarrefourSA’da en uygun fiyatları buluyor.

Gıdada sürdürülebilirliği önemseyen CarrefourSA, geliştirdiği projelerle Türkiye’deki gıda sürdürülebilirliği için çalışıyor. Tarlasından, bağından, bahçesinden, dalından toplanan taptaze yerli üretim sebze ve meyveleri, organik sertifikalı ürünleri doğallık kadar uygun fiyatı da önemseyen CarrefourSA marketlerinde bulabilirsiniz.

Mehmet Yaşin’in CarrefourSA’daki sebze, meyve, balık, narenciye, yerli tohum tercihlerini öğrenmek için CarrefourSA Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilir; #nelazımsa, #carrefoursabilir, #yerlitohum hashtagleri ile projeye ait tüm paylaşımları görebilirsiniz.

image_print