Çarşamba, Ekim 23, 2019

Salatalar

Balık ve et yemeklerinin yanında ve çay saatlerinde vazgeçilmez olan salata sağlıklı bir lezzettir. Bu hafif ve doyurucu lezzeti mutfağınızdan asla eksik etmeyin. Sezar salata, patates salatası, roka salatası, semizotu salatası, kereviz salatası gibi ister yemeğin yanında ister ayrı bir öğün olarak, salatadan vazgeçemeyenler için en pratik salata tarifleri bu sayfamızda.

Mercimek Köftesi Tarifivideo

Mercimek Köftesi

Tarifini verdiğimiz bu mercimekli köfteyi hazırlarken harcadığınız emek, size sonsuz bir lezzet olarak geri dönecek.
Kinoa Salatası Tarifivideo

Kinoa Salatası

Mucizevi ölçüde besin değeri taşıyan ve son yıllarda sağlıklı yemek tariflerinde adından sıkça söz ettiren kinoayı salatanızda denediniz mi?
Patates Salatası Tarifivideo

Patates Salatası

Sofraların vazgeçilmezi patates salatası, hem oldukça pratik hem de lezzetli bir seçenek...
Roka Salatası Tarifivideo

Roka Salatası

“Roka salatası” dediğimize bakmayın, oldukça doyurucu bir yemek bile olabilir. Dilerseniz hafif bir öğle yemeği olarak yiyebilirsiniz. Dilerseniz de sizin için hazırladığımız balık yemeği tariflerimizden birinin yanında salata olarak yapıp sofranızı zenginleştirebilirsiniz.
Semizotu Salatası Tarifivideo

Semizotu Salatası

Hem sağlıklı hem de doyurucu bir semizotu salatası tarifi...
Mimoza Salatası Tarifivideo

Mimoza Salatası

İster meze olarak ana yemekten önce ister salata olarak yemekle birlikte servis edebileceğiniz mimoza salata tarifini mutlaka denemelisiniz.
Kereviz Salatası Tarifivideo

Kereviz Salatası

“Ben kereviz yemem” diyenlerdenseniz bu tarifimizi henüz uygulamamışsınız demektir. Kereviz ile aranızda başlayacak dostluğa şimdiden “merhaba” diyebilirsiniz!
Ispanaklı Narlı Salata Tarifivideo

Ispanaklı Narlı Salata

Vitamin deposu, çok lezzetli ve renkli bir salata tarifi bugün sizlerle…
Kırmızı Lahana Salatası Tarifivideo

Kırmızı Lahana Salatası

Bir salata düşünün; hem bir seferde çokça yapabileceğiniz ve bozulmadan uzun süre tekrar tekrar yiyebileceğiniz hem de birçok yemeğin yanında sunabileceğiniz… Buyurun kırmızı lahana salatasını bir deneyin. Turşu gibi evinizden hiç eksik etmeyeceksiniz.

Balık Yemekleri Tarifleri

Pin It on Pinterest